رویه‌های بازگرداندن کالا

  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد:

بند ۱: وجود مغایرت می بایست طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به داروخانه امام رضا اطلاع داده شود.

بند ۲: درصورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته بندی کالا وجود داشته باشد، کالا نباید از بسته بندی اولیه خود خارج شود و اگر تشخیص مغایرت صرفا با باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد، جعبه اصلی محصول می بایست نگهداری شده و از دور ریختن آن خودداری شود.

بند ۳: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به بتادارو بازگردانده شود. استفاده از محصول، پاره یا مخدوش کردن جعبه آن یا باز کردن پلمپ امکان بازگرداندان کالا را از بین خواهد برد.

توجه: عکس محصول جهت کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است این تصویر در پاره ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن‌ نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات درج شده در وب‌سایت است.

  • تاریخ مصرف منقضی شده
  • ارسال اشتباه

 

  • اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی و یا ایراد ظاهری/فنی داشته باشد:

بند ۱: آسیب دیدگی یا ایراد ظاهری/ فنی می بایست طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به داروخانه امام رضا اطلاع داده شود.

بند ۲: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به بازگردانده شود. استفاده از محصول، پاره یا مخدوش کردن جعبه آن یا باز کردن پلمپ امکان بازگرداندان کالا را از بین خواهد برد.

  • اگر کالای خریداری شده در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد:

بند ۱: آسیب دیدگی می بایست طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به داروخانه امام رضا اطلاع داده شود.

بند ۲: با توجه به بسته‌بندی استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل کننده است و داروخانه امام رضا تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

بند ۳: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به بتادارو بازگردانده شود. استفاده از محصول، پاره یا مخدوش کردن جعبه آن یا باز کردن پلمپ امکان بازگرداندان کالا را از بین خواهد برد.

بند ۴: کالای آسیب دیده می بایست با تمامی أقلام و ملزومات آن و به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده به داروخانه ارسال شود.

بند ۵: در صورتی که آسیب‏‌ به هنگام تحویل قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند.

  • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

بنا به دستور معاونت غذا و دارو امکان مرجوعی محصولات داروخانه به دلیل انصراف از خرید وجود ندارد.